DJ

Dj Coola (scena klubowa – piątki, soboty)

Związany z muzyką od wczesnego dzieciństwa ,kiedy to nagrania zdobywalo się czuwajćc przy liscie przebojow Programu III Polskiego Radia.

Pierwsze kroki za konsoletą razem z debiutem nowego trendu muzycznego w roku 1989r ( formacja Technotronic ). Pierwsza rezydentura 1994r-1996r „Odeon” Brzeziny ,1997r – 1998r „Rekin” Moszczanka ,1999r-2000r, „Piwnica Braci M” Ostrów Wlkp, 2000r „Brok” Kalisz, 2000r – 2002r „ZWM” Kalisz , 2003r „Incognito” Zdzieszowice , 2003r – 2004r „Epoka” Kobyla Gora, 2004r-2005r „Stereo” Ostrów Wlkp, 2005r -2010r „HEAVEN” Ostrów Wlkp. Zdobyte doświadczenie w wielu klubach i miastach spowodowalo iż potrafi zabawić klubowiczów w wieku od 5 do 65 lat :-) Preferuje wesołe brzmienie, ciepły, miękki basik i pozytywne wibracje dochodzące z rozbujanego parkietu .

Oprócz muzyki, ktora jest ze mną prawie zawsze, interesuje mnie motoryzacja (motocykle, samochody te od 6 cylindrow i więcej), turystyka, przyroda oraz zagadki wszechświata.

Związany z firmami Show-Tech oraz Led-Lamp, które to również dołożyły cegiełki pod fundamenty „VENUS”.

Wiele radosci daje mi rownież moja kochana rodzinka, która zawsze mnie wpiera i ze zrozumieniem wybacza moją nieobecność we wszystkie weekendowe noce.

Gorące zapro na planetę VENUS.

Dj Martin Vinas (scena klubowa – piątki, soboty)

Swoją pasję jako DJ zaczął już w młodych latach szkolnych, grając imprezy nasycone muzyką klubową mniej więcej w latach 1999/2000. Od około 2004 roku zajmuję się tylko i wyłącznie house’owymi brzmieniami. Prezentuje żywe, wesołe, słoneczne odmiany house z elementami electro i rytmami progresywnymi. Za motto uważa dobrze wyważony klimat, który porusza każdy parkiet. Od dłuższego czasu był rezydentem klubow Heaven 2006 (Ostrów Wlkp.) 2007 (Leszno ) i w latach 2008-2010 (Łódź). Sposób podania oraz odpowiedni dobór przez niego muzyki klubowej przyciąga wszystkich ceniących jakość i oryginalność tanecznych brzmień.

Dj SLO-VIK (scena dance – piątki, soboty, niedziele)

Dj -Prezenter, już od szkolnych lat, w kręgu jego zainteresowań dominowała muzyka. Słuchając programów radiowych i list przebojów B.Fabiańskiego, stopniowo muzyczna pasja przekształciła się w granie w klubach i dyskotekach. Uczestnicząc w turniejach i szkoleniach prezenterów, mógł wreszcie osobiście poznac kolegów z radia, z Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Dyskotek i rozpocząc z Nimi współpracę. Jako muzyczny pasjonata, wielbiciel ,,czarnej płyty” , przez okres prawie 20 lat zagrał imprezy w wielu klubach w Polsce, prezentując różne trendy i style muzyczne (poprzez dance, r’n'b, soul, grając old’s party i typowe klimatyczne imprezy house -  cieszy się uznaniem wśród wielu klubowiczów, w różnym przedziale wiekowym.
Rezydent wielu …… klubów, przez kilka ostatnich lat klubu Manhattan, Number One, od 2005 r HEAVEN -Ostrów Wlkp.
Zawsze otwarty na różne style, zdobył ogromną wiedze i doświadczenie
- uważa, że najważniejsze jest stworzenie dobrego ,,klimatu” i atmosfery
pośród bawiących się, aby poprzez muzykę dać im dużo radości i
pozytywnych emocji.
Golden Hits  & Top Dance Hits,specjalne remixy- bootleg-i  znanych i
lubianych hitów możecie usłyszec w jego wykonaniu w VENUS CLUB.

Dj Kess (scena R’N'B – czwartki)

Muzyka towarzyszyła mi od zawsze – przy zabawie, nauce, podczas relaksu i pracy. Zainteresowanie przerodziło się w pasję i trwa do dziś.
Jeszcze przed liceum miałem sposobność pierwszego kręcenie jog’iem,
z biegiem czasu za konsoletą bywałem coraz częsciej.
Początkowo grałem klubowe i elektroniczne brzmienia – w stylach techno, trance, następnie house. Szerokie gusta muzyczne doprowadziły w końcu do bliższej przygody z ‘czarnymi rytmami’, jednak nie zamykam się tylko na ten styl. Obecnie staram się wydobyć kwintesencję – z wielu przecież stylów – szerokorozumianej ‘black music’: usłyszeć u mnie można utwory zarówno delikatniejsze dziewczęce, ostrzejsze, bardziej ambitne, ale także oldschoolowe. Moim znakiem rozpoznawczym jest zamiłowanie do remixów, których staram się serwować dużą ilość,żeby nie było nudno. Wszystko po to, żeby stworzyć dobrą atmosferę do jeszcze lepszej zabawy.
Do usłyszenia w Venus Club!
(także na www.blackdjs.bo.pl—> tam można znaleźć sety)